Login
Jelszó

» Regisztráció
» Elfelejtett jelszó



Gasztro programok

Az étkezés az emberi élet szerves része - a jó étkezés, a kényelmes körülmények közt finom falatok elfogyasztása pedig egy igazán jó nyaralás elmaradhatatlan tartozéka. Így gasztro programjainkat nem csak szakértőknek és ínyenceknek ajánljuk, hanem mindenkinek, aki szereti egy kicsit is a hasát, és egy nagy kirándulás, vagy egy-két szép műemlék faépület után szeretne egy finom csülök mellett elmélázni a láttottakon.

Az idelátogatók helyzete igen szerencsés, hisz a lengyel vendéglátás (és kiemelten a górál vendégfogadás) igen hasonló a magyarhoz, minnél többet eszik a vendég, minnél elégedettebb, annál boldogabb a házigazda. Itt senki nem marad éhes, de azon se lepődjön meg, ha az adagját elcsomagolva még másnapra is bőven jut.



Gasztoprogramjaink között jelenleg egyféle programot értek el a helyi füstölt sajtok kapcsán. Ennek keretében - a sajt workshop - magunk is készítünk sajtot. Persze a programon van lehetőség sajtok (és egyéb termékek) vásárlására és persze kóstolásra. A sajt workshop keretein belül helyi szörpökből is jut egy aprócska ízelítő.

Akinek pedig ez nem elég, annak immáron elérhető vodkakóstoló programunk is, ami talán egy kicsit túl is mutat önmagán a vodkán, és szélesbb választékban mutatja be a helyi/lengyel szeszeket.

Előkészületben:

ZAKOPANE és környéke:
- Éttermi menük csoportoknak a tranzit étkezésektől egészen a góral lakomákig.

KRAKKÓ és környéke:
- Sörgyárlátogatások Tychyben és Żywiecben.
- Éttermi menük csoportoknak.
- A krakkói kerek perecet bemutató workshop.






érdeklődés   Zgłoś błąd do skasowania
~Lina 08:22 Csü, 19 Aug 2021 Kedves Johanna, Gabi és Marci,

szeretnék érdeklődni a vodka kóstolástól. 2021.08.21 -n 2 főnek esetleg lenne rá lehetőség?

Köszönöm előre is a segítséget.

Üdv,
Lina
[ Válasz ]
        
Re: érdeklődés   Zgłoś błąd do skasowania
~CsMarton
08:50 Csü, 19 Aug 2021
Kedves Lina!

Sajnos két okból nem tudjuk a programot megvalósítani. Az egyik, hogy augusztus 21-re már nincs szabad idegenvezetői kapacitásunk, a másik pedig, hogy a vodkakóstoló program minimális csoportlétszáma 10 fő.
[ Válasz ]


Üdvözlünk Kedves Látogató!

Itt élünk Zakopane városában, a meseszép Tátra lábainál, és magyarként nem egyszer tapasztaltuk, hogy a városról ritkaszép nyelvünkön szinte semmilyen információ nem található meg az Interneten. Ezért álmodtuk meg e portált.

Tőlünk Nektek, hogy nyaralásotok pihentető és élményekben gazdag legyen, hogy megtaláljátok, amit kerestek, hogy ne maradjatok le semmiről, és hogy gondtalanul élvezhessétek a környék lakóinak vendégszeretetét.

Zakopane vár Titeket is!

A portál megálmodói:

        Johanna, Gabi és Marci

        ZakopaneInfo.hu

 



HÍRLEVÉL
írd be az e-mail címed




REKLÁM

 
  
 
 
 
 
 
 HASZNOS LINKEK
 
 
 




Kommentek
Re: sífutás
~CsMarton
18:25 Va, 24 Szept 2023
Szia! Oktató nincs magyarul se sífutásra, se sima síelésre. Koscielikoskoban, az ottani...
Re: sífutás
humayermo
12:41 Va, 24 Szept 2023
Sziasztok, Kiszeretnénk próbálni a sífutást . Oktatót és sí felszerelést is...
Re: nyugdíjas
~CsMarton
09:37 Sze, 06 Szept 2023
Mint magyar nyugdíjas nyugdíjaskedvezményt igényelhetsz bárhol, ahol van*, amennyiben 65...
nyugdíjas
~T. József
09:35 Sze, 06 Szept 2023
Érdekelne, hogy mint magyar nyugdíjas milyen kedvezményeket igényelhetek. Pl.: lanovka,...
Re: Auschwitz
~CsMarton
15:30 Ke, 05 Szept 2023
Szia! Foglalás nélkül nem. De lehet előre a neten egyéni látogatást foglalni és...
2010-08-01 -tól te vagy a(z) 100262074 látogató
1999-2023 © MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms

Tilos a Honlap bármely tartalmának sokszorosítása, másolása, publikálása, módosítása. E tilalom alá esik különösen a Honlapon található összes szöveg, kép, grafika, embléma, fotó, hang- és videoanyag vagy ezek állóképei. Úgyszintén tilos a Honlapon található anyagok használata bármely más honlapon vagy számítógépes hálózaton.