

Kommentek
Re: Morskie Oko 2025. márc
|
10:25 Hé, 07 Júl 2025
|
Morskie Oko 2025 márciusában? Ez igazán csodás választás! Ez a gyönyörű hegyi tó a...
|
Köszönet
|
21:19 Pé, 04 Júl 2025
|
Kedves Zakopaneinfo Csapat!
Nagyon köszönjük a honlapotokra feltöltött sok-sok hasznos...
|
múzeum látogatás
|
09:58 Hé, 23 Jún 2025
|
Kedves Ákos, Marci!
Végbement az idegenvezetés és nagyon tartalmas és tanulságos...
|
Auschwitz-Birkenau magyar idegenvezetés
|
16:38 Va, 22 Jún 2025
|
Kedves Ákos!
Nagyon szépen köszönjük a szervezést. Minden gördülékenyen zajlott...
|
Re: Lanovka
|
12:54 Pé, 20 Jún 2025
|
Kedves Gabi!
Nagyon szépen köszönöm, ezeket akkor mindenképp megnézzük az ebbel, mi...
|
|
Őszi karbantartás a PKL járművein
Mint minden ősszel, 2017-ben is hosszabb-rövidebb időre leállnak a PKL (Polskie Koleje Linowe - Lengyel Kötélvasút Társaság) járművei, hogy az esedékes műszaki ellenőrzéseket lefolytassák!
Ennek megfelelően 2017 őszén a Zakopane városában található kötélvasutak az alábbiak időpontokban nem közlekednek
*: A Kasprowy lanovka leállásának idejére természetesen jegyet sem tudunk biztosítani az elővételi rendszerben.
|
|
« vissza
|
|
|
|
Lanovka, sürgős
|
duczab
07:38 Ke, 03 Okt 2017
|
Kedves Marci!
Mára van előreváltott jegsünk a Lanovkára, de nagyon rossz az idő. Erős szél és eső. Van olyan rossz idő amikor márnem indul a Lanovka? Honnan lehet ezt megtudni? Sürgős lenne,mert 11-re van jegyünk.
Várom mielőbbi válaszod! Üdv, Balázs
|
[ Válasz ]
|
|
|
Re: Lanovka, sürgős
|
~CsMarton
08:21 Ke, 03 Okt 2017
|
Kedves Balázs!
Az eső nem sokat számít, de ha nagy a szél, akkor megeshet, hogy leállítják a lanovka működését. Ez esetben az előre váltott jegyek ára visszajár. A visszaváltást azon az úton tudod intézni, ahol a jegyeket foglaltad.
A lanovka per pillanat közlekedik. Ellenőrizni a www.pkl.pl oldalon tudod. Itt a bal felső sarokban a Kasprowy Wierch gombra kell kattintani, és a megnyíló oldalon a lanovka ikonja mellett zöld pipa, vagy piros X jelzi az állapotot.
Amennyiben a lanovka közlekedik, és nem mentek fel, akkor nincs mód a visszaváltásra.
Marci
|
[ Válasz ]
|
|
|
|
Üdvözlünk Kedves Látogató!
Itt élünk Zakopane városában, a meseszép Tátra lábainál, és magyarként nem egyszer tapasztaltuk, hogy a városról ritkaszép nyelvünkön szinte semmilyen információ nem található meg az Interneten. Ezért álmodtuk meg e portált.
Tőlünk Nektek, hogy nyaralásotok pihentető és élményekben gazdag legyen, hogy megtaláljátok, amit kerestek, hogy ne maradjatok le semmiről, és hogy gondtalanul élvezhessétek a környék lakóinak vendégszeretetét.
Zakopane vár Titeket is!
Csapatunk:
Gabi, Marci, Panka és Ákos
ZakopaneInfo.hu

|
HASZNOS LINKEK

|
|